3+1 TIPŮ PRO ZARUČENĚ ZÁBAVNÝ PROGRAM

Zdravím vás, maminky, babičky, tetičky a všechny, které u nás nakupujete nebo se nakoupit chystáte.

Ráda bych Vám pravidelně přinášela novinky, informace ze „zákulisí“, tipy na recepty, výlety, dárky, a nebo jen počtení při Vašem každodenním hektickém dni. 

Konečně se venku pomalu zvedají teploty a my můžeme více vyrážet s dětmi ven a na výlety. Doma se to s nimi už nedá vydržet, jsou nevybití, věčně řvou, se vším hází, o hračky v jednom kuse zakopáváme, a tak konečně nastal čas vyrazit!

Tentokrát přicházím s třemi tipy (a jedním bonusovým) na výlet s dětmi, které si zaručeně užije celá rodina.

P.S. Nezapomeňte využít naše praktické soupravy, kde máte většinou jeden kus oděvu rezervní (v případě nějaké nehody) nebo pohodlné kalhoty či džíny, které mají ve velké většině případů elastický pas pro ještě větší komfort vašeho dítěte. Outfit můžete perfektně kombinovat, inspirujte se na našich sociálních sítích (Facebook, Instagram, TikTok), kde Vám ty správné kombinace pravidelně představujeme. Pokud byste si i tak nevěděly rady, co pořídit, neváhejte nás kontaktovat a my Vám připravíme produkty dle Vašich požadavků.

A nyní už pár tipů:

  • MATĚJSKÁ POUŤ

Jako každý rok, i letos, k nám zavítaly ty nejlepší atrakce. Pouť je v plném běhu a končí 10. 04. 2023. Koná se v areálu pražského Výstaviště (Výstaviště Holešovice, 170 00 Praha 7). Tento tip na zábavu ocení celá rodina – každý si najde to své – od dobrého jídla, pití, až po atrakce všeho druhu.

Já osobně atrakce miluji od dětství a nepustilo mě to dodnes, a proto s dětmi určitě vyrazím. Mladší Míša se v kočárku vyvětrá a prospí, Martínek se pohoupe, já si zařádím na větších atrakcích, společně se najíme, koupíme balónky a perníková srdce jako dárek pro nejbližší – všichni budeme spokojení a plní zážitků.

 

  • ZOO PRAHA

Na jaře se vše probouzí, a to i zvířátka v ZOO. Opět tip pro celodenní výlet pro celou rodinu. Dlouhá procházka unaví Vaše ratolesti, a vy tak budete mít večer jen pro sebe. :-) V určité dny se můžete účastnit i krmení některých druhů zvířat nebo zažít show. Veškeré informace najdete na jejich oficiálních stránkách: www.zoopraha.cz .

 

  • FUNPARK ŽIRAFA

Pokud právě nepřeje počasí, a venku prší, můžete vyrazit do Funparku Žirafa, kde se na ploše 8 000 m2 vyřádí děti všech věkových kategorií. K dispozici je i restaurace a fast food, kde se můžete občerstvit nebo i posedět nad dobrou kávou. Otevřeno mají 7 dní v týdnu. Veškeré informace naleznete zde: www.zirafapraha.cz.

 

A bonusový tip od Martínka:

  • POUŠTĚNÍ DRAKA

Na závěr nám dobře poslouží i větrné dny, kdy super zábavou pro naše děti bude pouštění draka – můžete uspořádat závody, který drak poletí výš. :-) Nezapomeňte si na sebe vzít naše větrové bundy!

 

Další tipy na výlety očekávejte již brzy!

Mějte se krásně, užívejte první jarní dny.

 

Vaše Petra