CO JE U NÁS NOVÉHO?

Milé zákaznice,

na e-shopu v sekci O NÁS jste si již mohly přečíst základní informace, jak a proč vlastně e-shop Maarten vznikl.

Přišlo mi ale fér se vám představit blíže a dát vám možnost vědět, kdo se za tím vším doopravdy skrývá. Zároveň si myslím, že můžeme vytvořit společnou „komunitu“, kde si budeme předávat tipy, rady, doporučení a zkušenosti.

Jak už tedy zaznělo – jsem maminka dvou chlapečků – Martina a Michala. Martin se narodil v listopadu roku 2020 a Michal v lednu roku 2023. Bydlíme spolu na okraji Prahy. Aktuálně si zařizujeme nové bydlení, a tak jsem dost ve spěchu a nevím, co dřív. I tak si to ale užíváme a těšíme se na novou životní etapu.

Také se blíží léto a já plánuji, jak a kde ho s dětmi prožijeme. Kromě výletů po Čechách uvažuji i o dovolené u moře – je to ale opravdová dovolená s dvěma malýma svištěma? Nějak se obávám, že se vrátím víc vyřízená než před dovolenou.

Léto pro mě ale bude i pracovní – chystám pro vás na podzim zařazení nové značky do sortimentu, abych vám ještě více usnadnila nákup
na jednom místě, ale o tom zase příště.

Jaké máte plány vy? Inspirujte mě, kam vyrazit a co bychom určitě měli zažít! Byla bych ráda, kdybyste mě a náš život sledovali na sociálních sítích (Facebook, Instagram), kde mi můžete dát i zpětnou vazbu a komunikovat se mnou.

Budu se na Vás těšit zase příště.

Mějte se krásně a užívejte prvních teplých dní.

Vaše Petra

já s dětmi