MAMKY MAMKÁM: Sezónní tipy

Nová sezóna, nový šatník

Děti se přes léto vyřádily a přišel čas obnovit jejich šatník. Vybavit je na nová dobrodružství pohodlným, univerzálním a kvalitním oblečením. Letos na podzim je naše nové modely ohromí!

Září, nový začátek

Návrat do školy znamená začátek nových dobrodružství. Je to také ideální měsíc pro děti, aby začaly objevovat nové aktivity, jako je učení jazyka nebo hra na hudební nástroj. Je to fantastická příležitost ke skvělým zážitkům!

Děti potřebují děti

Děti se nejlépe baví s ostatními dětmi. Díky rozvoji technologií se mohou stýkat se svými kamarády, i když zrovna nemohou opustit dům. Navážou kontakt s rodiči svých kamarádů a uspořádají virtuální setkání. Setkání je tak překvapí a o to víc se budou těšit na skutečné setkání.

Naplánujte si volný čas

Děti by měly využívat zábavné aktivity, které rozvíjejí jejich fantazii. Nezapomeňte naplnit kalendář plány, které je nejvíce nadchnou, a trávit čas různými společnými aktivitami, umění a řemesla nikdy nezklamou!

Čas na svačinu pro mini kuchaře

Dnešní děti milují kuchyni. Letošní rok ukázal, že neexistuje recept, kterému by děti neodolaly, a že jsou mnohem víc než pomocníci v kuchyni! Dejte jim příležitost připravit si vlastní svačinu. Existují tisíce snadných, chutných a zdravých receptů, které jim budou chutnat. Udělejte si je a snězte je! Ovocné špízy, ovesné přesnídávky...

Ano, i děti znají módu

Děti si stále více všímají toho, co vidí, stejně tak ony jako jejich kamarádi. Móda jim pomáhá vyjádřit se a chtějí se podílet na výběru vlastního vzhledu. Dejte jim příležitost vybrat si, co chtějí nosit, a společně vyberte oblečení, které budou na podzim nosit.