O NÁS

Jak to všechno začalo? Od roku 2020, kdy se narodil můj první syn Martin, jsem stále hledala dětské oblečení, které by bylo kvalitní a dokonale padlo. Nebavilo mě nakupovat oblečení, které není zajímavé, nic nevydrží, žmolkuje a švy se přetáčí. E-shop MAARTEN jsem vytvořila, abych vám maminkám toto hledání a nakupování módy pro vaše děti usnadnila.

MAARTEN vám nabízí pouze ty značky, které mě jako matku 100% přesvědčily, a u kterých s jistotou vím, že jejich dětské oblečení vyniká špičkovou kvalitou, je udržitelné, funkční, pohodlné a zároveň dětem sluší.

 Jak vznikl název a logo MAARTEN?

E-shop jsem pojmenovala podle svého syna Martina. MAARTEN v nizozemštině znamená právě Martin. Můj syn je od narození zatížený na medvídky, které miluje absolutně ve všem, a proto nesmí chybět ani v našem logu.

582A3552

 MAARTEN = kvalitní a krásné oblečení, které budou vaše děti rády nosit

Jako první jsem pro vás do nabídky vybrala španělskou značku dětského oblečení a doplňků Mayoral. Tato značka mě ohromila kvalitním zpracováním, stylovým designem a také tím, že se pro děti úžasně hodí hned od narození. Jejich kousky můžete skvěle kombinovat, zároveň opravdu vydrží a v perfektním stavu je zdědí i další sourozenci.

Nyní pro vás chystáme rozšíření nabídky e-shopu MAARTEN o další značky, které vám co nevidět představíme. Jsem přesvědčená, že toto oblečení si zamilujete vy i vaše děti.

Nenechte si utéct aktuální akce a novinky a sledujte nás na našich sociálních sítích: na Facebooku, Instagramu a TikToku

Vaše Petra

582A3779